Onze huurmountainbikes

Merida BIG NINE TR 600 uit 2026

  • Lichtgewicht & snel
  • Voor beginners én gevorderden
  • Wendbaar & Controle
Merida Big Nine TR 600 mountainbike

Snel, wendbaar en comfortabel: perfect voor MTB Route Schoorl

Snel. Lichtgewicht. Wendbaar. Controle. Daar staat de Merida BIG NINE TR 600 voor. Perfect om je uit te leven op het mountainbikeparcours van Schoorl, met een MTB waar je op kunt vertrouwen.

De huurfietsen zijn speciaal geselecteerd door Floor Krul, met ruim 22 jaar ervaring dé mountainbikespecialist van Schoorl. Deze Merida mountainbike is met zijn hoogwaardige, lichtgewicht aluminium frame een razendsnelle en toch comfortabele mountainbike.

5 van 5 sterren

Simpel online reserveren, parkeren voor de deur, super vriendelijke ontvangst, prima fietsen, schitterende route 👍

Bob Jan Schoot UiterkampBob Jan Schoot Uiterkamp

Grote voorraad huurmountainbikes in diverse maten

Merida Big Nine TR 600 mountainbikes

Onze ruime voorraad huurmountainbikes in verschillende maten staat tot je beschikking. We hebben diverse maten voor volwassenen, maar verhuren ook MTB's voor kinderen. Zo is er altijd wel een mountainbike waarmee je comfortabel het parcours of andere routes kunt rijden.

AantalFramemaatLichaamslengte
4XXS * (11″)Korter dan 1,30 m
4XS * (13,5″)1,30 – 1,65 m
4S (15″)1,57 – 1,73 m
14M (17″)1,67 – 1,83 m
20L (19″)1,77 – 1,90 m
11XL (21″)1,87 – 1,96 m
3XXL (23″)1,92 m en langer

* De XXS en XS maten zijn mountainbikes voor kinderen. Kinderen vanaf 8 jaar kunnen ook lekker meefietsen (op het parcours) onder begeleiding van een volwassene. Je kunt onze actuele voorraad van beschikbare MTB's zien in onze reserveringskalender.

Bekijk beschikbaarheid

Specificaties Merida BIG NINE TR 600 uit 2026

Voor de techniekliefhebbers: hieronder vind je de specificaties van de Merida BIG NINE TR 600.

Merida BIG NINE TR 600

Technische specificaties

VersnellingenShimano 11-speed aandrijving
FrameBIG NINE TR LITE III Materiaal: aluminium 29x2.4″ max. wielmaat 148x12mm steekas standaard BSA bottom bracket standaard
KleurMatt Red (Black)
VoorvorkSR SUNTOUR RAIDON 34 2CR Luchtgeveerd 120 mm veerweg Tapered vorkbuis 46 mm fork offset
RemmenShimano MT200 Hydraulisch Shimano RT10 180 mm (voor en achter)
BalhoofdAcros ICR Merida External
StuurMerida Expert CC Materiaal: aluminium 760 mm breed
StuurpenMerida Team CC III Materiaal: aluminium 31,8 mm diameter -6° stuurpenhoek Incl. Merida Smart Mount S, M, L: 60 mm; XL, XXL: 70 mm
AchterderailleurShimano CUES U6000
ShifterShimano CUES U6000
ZadelpenMerida Comp TR 30,9 mm diameter 0 mm setback S: 125 mm travel; M/L: 150 mm travel; XL/XXL: 175 mm travel
ZadelMerida Comp SL
KettingKMC xGlide
CrankstelMerida Expert TR II 32 tands 170 mm (S), 175 mm (M en groter)
CassetteShimano LG400 11-50 tands 11 speed
Bottom bracketSamox BSA 24 mm EB2401
NavenShimano TC500-B / Shimano TC500-HM-B Voor: 110 x 15 mm, 32 spaken, Centerlock Achter: 148 x 12 mm, 32 spaken, Centerlock
VelgenMerida Comp CC II 25 mm interne breedte Materiaal: aluminium Tubeless ready
BandenMaxxis Rekon 29 x 2.4 inch
Gewicht (maat M)13,2 kg
Maximaal belastbaar gewicht (fiets, rijder en bepakking)135 kg

Geometrieën

MatenSMLXLXXL
Bovenbuis lengte – TT (mm)594614637659681
Zadelpenbuis – ST (mm)380410440470500
Achterbrug – CS (mm)430430430430430
Balhoofd hoek – HTA (°)66,966,966,966,966,9
Zadelpenbuis hoek – STA (°)74,274,274,274,274,2
Bottom bracket drop – BD (mm)5757575757
Balhoofdbuis lengte – HT (mm)9595105115125
Vork lengte – FO (mm)530530530530530
Reach – R (mm)420440460480500
Stack – S (mm)614614624633643
Wielbasis – WB (mm)11321152117611991223
Standover hoogte – SH (mm)712713715723758
Drie mountainbikers op de Merida Big Nine TR 600 op MTB Route Schoorl

Zie jij jezelf al met deze rode Merida BIG NINE TR 600 over Mountainbike Parcours Schoorl crossen?

MTB verhuur sinds 2015

Al sinds 2015 voorzien we onze klanten van premium mountainbikes voor onvergetelijke ritten op MTB Route Schoorl.

Floor Krul Eigenaar Fietsenwinkel Schoorl

Man en vrouw mountainbiken op MTB Route Schoorl

Klaar voor MTB Route Schoorl?

Alles voor onvergetelijke ritten: ruim 65 goed onderhouden mountainbikes, direct online te reserveren.

Reserveer mountainbike